3 důvody, proč přenechat správu sítí na JiSit

Ostatní

JiSit je banda zkušených ajťáků, která navrhuje, zprovozňuje a spravuje sítě. Proč ale svěřit právě vaši síť do jejich rukou? Na to se podíváme v tomto článku.

Jsou správci a jsou návrháři. Pak jsou ti, kteří zvládnou obojí. A právě to je společnost JiSit. Firma plná profíků a zkušených profesionálů, kteří se spolehlivě postarají o vaše ICT. Proč ale vsadit na ně? Přinášíme tři pádné důvody!

Špičkové vybavení za pár kaček

Mít špičkově vybavené ICT je snem každé firmy. Jakmile si ale zjistí, kolik takové vybavení stojí, většinou jen prokroutí panenkami. Kvalitní vybavení vašeho ICT sektoru vás totiž může přijít i na vyšší desítky milionů korun. Záleží ovšem na velikosti vaší firmy a potřebách vašich zaměstnanců. U menších firem se můžete dostat na výrazně nižší částky. I přesto by šlo ale o takové sumy, které si zkrátka firma nemůže nebo z nějakého důvodu nechce dovolit. A pak je tu společnost JiSit. Ta vám za jeden operační poplatek zajistí špičkové vybavení od předních výrobců síťových zařízení a jejich následnou správu.

Nepřetržitý monitoring

Aby vše bez problému fungovalo, bude potřeba vaši síť neustále monitorovat. A to nejen v pracovní dny. Společnos JiSit bude hlídat vaši síť 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Tedy nepřetržitě, abyste mohli mít jistotu, že všechno šlape tak, jak má. A hlavně proto, abyste zbytečně nepřicházeli o případné internetové tržby a neměli jste kvůli zbytečným výpadkům v síti problémy

Prevence na prvním místě

ICT služby v podobě návrhu sítě jsou taktéž samozřejmostí. V JiSit ale navrhují síť tak, aby se předem předcházelo zbytečným problémům. Spousta problémů totiž vznikne už v samotném zárodku, jen se projeví později. U JiSit se toho bát nemusíte. Vaši síť totiž navrhnout, zprovozní a budou spravovat zkušení profesionálové s dlouholetou praxí, kteří prošli snad vším, čím si může člověk v oboru projít. Za vaše peníze tedy dostanete absolutní jistotu, kterou vám nikdo jiný zaručit nemůže.