Gwent se představí i na mobilních telefonech

Novinky

Jak to tak vypadá, karetní pecku od tvůrců Zaklínače si budeme moci hrát skutečně kdekoliv. Nově také na mobilních telefonech.

Gwent pro mobily

Vývojáři ze studia CD Projekt mají momentálně plné ruce práce s nejnovějším titulem, kterým již nebude zaklínač, ale náhled do blízké budoucnosti v podobě Cyberpunk 2077. I přesto si však našli čas a pracují na verzi karetní hry Gwent pro mobilní telefony.

Měl by na ně dorazit již během tohoto roku, kdy se jako první dočkají majitelé telefonů s operačním systémem iOS. Majitelé zařízení s operačním systémem Android dorazí o něco později.

Ideální hra do mobilu

Gwent je ideální hrou pro dva mobilní telefony s dotykovými obrazovkami. Jejich úspěch potvrdili i konkurenční tituly například od Blizzardu. Ovládání hry je velmi jednoduché, graficky je titul líbivý a přitom nenáročný a lze jej hrát v podstatě kdykoliv, s kýmkoliv a odkudkoliv na celém množství mobilních zařízení.

Pro velkou verzi na PC a konzole teď nyní také vychází rozšíření Crimson Curse. Toho bychom se měli dočkat i na verzi pro mobilní telefony.