Huawei Matepad Pro – stylový stolní počítač, který poskytuje velkolepou výdrž baterie

Ostatní

Huawei Mate Pad Pro je vysoce kvalitní smartphone se systémem Android vyvinutý a vydaný společností Huawei jako součást řady Huawei Mate. Byl oficiálně oznámen 25. listopadu 2021 a byl spuštěn 12. prosince 2021. Je dodáván s výkonnou čipovou sadou a výkonným fotoaparátem spolu s mnoha funkcemi, jako je velká klávesnice QWERTY, rozsáhlé rozhraní, pokročilý prohlíže

, podpora více jazyků, a špičkový systém rozšířené reality. Toto zařízení nabízí uživatelům pokro

ilou verzi systému Android s nejaktuálnějším operačním systémem, který je na trhu k dispozici. Uživatelé mohou získat své oblíbené aplikace zdarma nebo klepnutím na tlačítko.

Stejně jako ostatní tablety Android, Huawei Matepad pro také běží na operačním systému HiROM založeném na Android 7.0. Nabízí rychlý a přesný výkon s hladkou navigací. Pokud jde o výdrž baterie, Matepad pro snadno vydrží až do konce dne díky efektivnímu dvoujádrovému procesoru a velkorysému množství paměti RAM.

Díky efektivnímu dvoujádrovému procesoru může Matepad pro spouštět dvě různé aplikace sou

asně, aniž by zpomaloval rychlost zpracování telefonu. Uživatelé mohou snadno přepínat mezi aplikacemi pomocí kláves na obrazovce nebo prostřednictvím klávesnice na obrazovce. Platforma Mate má také vynikající víceúlohový operační systém. Díky vyhrazené části nativních aplikací v systému je v těchto tabletech s Androidem předinstalováno mnoho skvělých aplikací pro produktivitu a komunikaci. Platforma Mate také obsahuje vynikající aplikace pro přehrávání a nahrávání videa, které jsou v telefonu předinstalovány.

Jednou z nejlepších vlastností Huawei Matepad Pro je jeho jedinečná funkce pro více oken, díky které je ideálním zařízením pro použití jako tablet PC. Pomocí dokovacího konektoru na Pro jej snadno připevníte k notebooku. Používání stojanu na notebook vám umožní sledovat obrazovku tabletu, i když je obrazovka Mateapples zakrytá. Ještě lepší je, že nabíjecí port Mateapples je umístěn nahoře, což umožňuje rychlé nabíjení.

Matepad Pro má skvělou kvalitu zobrazení a vysokou hustotu pixelů pro úžasný zážitek ze sledování. Jas obrazovky je vynikající, což uživatelům usnadňuje prohlížení aplikací, aniž by museli zvýšit jas, aby viděli jasně. Pro vynikající zvukový a obrazový výkon je Huawei Matepad Pro vybaven také širokoúhlou obrazovkou a digitálními fotoaparáty citlivými na zvuk. Tyto dvě funkce v kombinaci poskytují uživatelům mobilní počítač, který je podobný většímu tabletu. Díky velkému multidotykovému kapacitnímu dotykovému displeji a vynikajícím kamerám poskytuje Matepad Pro uživatelům přenosný a výkonný tablet s digitálním perem, který má vynikající výdrž baterie.

Pokud jde o možnosti připojení Huawei Matepad Pro, podporuje GSM /GPRS a USB 2.0. Zdá se však, že nedostatek připojení USB může být pro kupující tablet poněkud méně atraktivní, protože ne všichni výrobci tabletů vytvářejí přenosná zařízení s porty USB. Celkově jas, ostrost, ostření a okolní světlo Matepad Pro celkově poskytuje vynikající vizuální zážitek.