Jak si vybrat spodní prádlo pokud nemáte vyhrazený vkus?

Tipy & rady

Výběr spodního prádla může být pro muže velmi nepříjemnou povinností, protože obecně většina mužů považuje nakupování za zbytečnou činnost. Spodní prádlo je navíc obtížnější volbou výběru, protože mnoho lidí neví odhadnout, co mu bude sedět střihově, ale i materiálovým složením. Je jedno, zda se rozhodnete pro pánské trenky nebo boxerky, při spodním prádle je také důležité zohlednit správnou velikost a způsob využití. Ať už se bavíme o dámském spodním prádle nebo pánském, výběr je skutečně důležitý a v žádném případě ho nesmíte podceňovat.

Možnosti výběru

Muži mají však oproti ženám menší výhodu, a tou je to, že nepotřebují i ​​horní část spodního prádla. Jejich výběr se tedy zužuje na boxerky, slipy, pánské trenky nebo třeba spodní prádlo přímo určené na spaní nebo sportovní aktivity. Muži preferují především boxerky, které jsou pohodlné a lze je nosit pod každodenním oblečením. Navíc působí mužně a ženy více přitahují muži, kteří nosí boxerky. Dobrou možností jsou také vtipné boxerky, kterými ukáží svůj smysl pro humor. Nepohodlná spodní prádlo má vliv na to, jak se budeme potom obecně cítit.

Vlastnosti boxerek

Pro většinu mužů jsou právě boxerky nejpohodlnějším kouskem spodního prádla, která jim také dodává sebevědomí. Vtipné boxerky jsou také ideální pro muže, kterým vyhovuje obepínající spodní prádlo, čímž se zvýrazní spodní partie těla. Boxerky můžete nosit i na spaní, nejen během dne. Pokud se chcete cítit pohodlně a přitažlivě, tak byste rozhodně měli zvolit boxerky. Při nich stačí když budete umět vybrat vhodný střih a také svoji správnou velikost.

Nevýhody volného spodního oblečení

Pánské trenky jsou volnější a méně se přizpůsobují spodním partiím těla, proto nepůsobí ani přitažlivým nebo pohodlným dojmem. Nikdo nechce působit nepřirozeným dojmem, a proto by muži rozhodně neměly nosit vytahané slipy nebo trenky. Pokud si muž nebude věřit a jeho výběr spodního prádla bude velmi jednoduchý a nepromyšlený, tak se rozhodně nebude cítit příjemně ani sebevědomě.