Je toto Dualshock páté generace?

Zajímavosti

Twitterem koluje nová fotografie ovladače, který by mohl být novým Dualshockem pro chystaný Playstation 5. Na první pohled se však jedná o zklamání.

Playstation a prapodivný gamepad

Fotografie s potenciálním Dualshockem 5 skutečně vzbudila na internetu vášnivé debaty a diskuse. Twitterový účet Ray Sekira totiž ukázal novinku, která by se měla k nejnovější generaci Playstationu skutečně přikládat. Její design je však ne příliš lákavý.

Na obrázku můžeme vidět již dříve spekulovanou dotykovou obrazovku, která vyměnila doposud používaný dotykový touchpad. Ta ale působí na první pohled zbytečně. Stejně tomu bylo i u Touchpadu, se kterým si většina her nevěděla příliš rady a tak jej používaly prostě jen jako další tlačítko.

Je to zapotřebí?

Zda je toto skutečně ovladač, který bude dodávaný s novou generací Playstationu se samozřejmě můžeme jen dohadovat. Každopádně fanoušci reagují velmi pobouřeně a nechce se jim věřit, že by Sony něco takového skutečně vyprodukovalo. Navíc se objevují i hlasy, které žehrají nad tím, že dotykový displej bude jen dalším prvkem, který bude gamepadu ubírat na energii a přidávat na ceně.

Zda tomu tak skutečně bude nám prozradí až SONY s ukázkou samotného Playstationu.