Kvalitní tiskoviny pro vaši firmu

Ostatní

Pokud jste majitelem společnosti či firmy, zajisté víte, že potřebujete kvalitní propagaci, která pomůže šířit povědomí o všem, co nabízíte. Jen díky tomu můžete získat nové zákazníky. Možností, jak firmu či společnost zviditelnit, je celá řada. Chcete – li veřejnost podrobněji seznámit se svojí činností, pak je vhodnou volbou brožura. Tisk brožury je jedním z ideálních způsobů prezentace. Můžete v ní podrobněji představit svoje výrobky či služby.

Proč využít brožury?

Brožury se vyrábějí ve formátu, který nabízí široké možnosti grafických úprav. Můžete se obrátit na společnost e-abctiskarna, která na našem trhu funguje již velmi dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu zkušeností a poskytuje tak zákazníkům kvalitní služby. Nabízí šité brožury s vazbou V1, které vyrábí z kvalitních materiálů. Vazba je šitá dvěma skobami. Brožury vyráběné tímto způsobem se velmi snadno otevírají a zůstávají otevřené na požadované stránce. Brožura může obsahovat jen několik stránek, ale samozřejmostí je i větší počet, maximálně 60. Pozitivní je i přijatelná cena.

Hlavičkový papír

Hlavičkové papíry, ač se to někomu nemusí zdát, patří také mezi velmi dobré reklamní předměty. Vhodně navržený a zpracovaný hlavičkový papír dokonale reprezentuje firmu a dodá ji tu správnou image a to díky tomu, že listovní zásilky patří mezi důležité komunikační prostředky s klienty a zákazníky, úřady či obchodními partnery. Hlavičkový papír nese logo a jméno firmy a naleznete na nich i důležité kontakty. Pokud hlavičkový papír svěříte do rukou odborníků, mezi něž patří e-abctiskárna, udělají skvělý dojem. Standardní velikost je tisk A4 a tisk provádí na ofsetový papír přímými barvami, zde je prováděn tisk jednostranný jednobarevný či dvoubarevný, nebo tisk barvotiskovým CMYKem.