Líbí se vám farmaření? Zahrajte si Big Farm

Ostatní

Máte rádi tématiku farmaření nebo si chcete odpočinout u příjemné hry? Pak si zahrajte online hru Big Farm. Goodgame Big Farm je neformální MMO zaměřená na budování zemědělské komunity, pěstování plodin, krmení zvířat a interakci s místními vesničany, abyste ze své zděděné farmy vytěžili maximum. Tato hra má podobnosti jak s oblíbenou Facebookovou hrou Farmville, tak s vlastní hrou Goodgame, Goodgame Empire, díky své hratelnosti, lehkému přístupu a uměleckému stylu.

O čem hra je?

Goodgame Big Farm je příležitostná simulační MMO založená na prohlížeči, která začíná tím, že hráč zdědí přerostlou farmu, která musí být vrácena zpět do formy, aby se stala ziskovou. Ve výukovém programu hry je představeno několik NPC, z nichž každý má svou vlastní veselou osobnost, která vám pomůže zvyknout si na hru prostřednictvím vysoce zaměřených cílů. Hra většinou spočívá ve správě zdrojů: semena rostlin, sklizeň zeleniny, přeměna zeleniny na semeno, krmení semene pro zvířata jako potrava a odtud to pokračuje. Téměř každou budovu ve hře lze upgradovat a existuje obrovská mapa plná odemykatelných budov, které nabízejí ještě více obsahu, který vám pomůže ještě více rozšířit vaši farmu.

Co si ve hře užijete?

Zažijete zde příjemné vyprávění o cílech hry, což dává mechanice hry smysl pro účel. Máte zde multiplayerové mise – usilujte o to, abyste byli hráčem, který za třicet minut za odměny získá maximum z jednoho zdroje. Můžete zde i spolupracovat s ostatními, přihlaste se a připojte se ke skupině plné stejně smýšlejících hráčů, kteří budou společně pracovat jako tým a vytvářet skvělé farmy. Nejvíce vás bude bavit správa zdrojů, spravujte semena, zeleninu, zvířata a další, abyste co nejrychleji vytvořili tu nejlepší farmu.

Ve hře máte upgradovatelné budovy. To znamená, že můžete vylepšit svou farmu upgradem svých budov, abyste pomohli vaší farmě růst. Hra má velmi propracovanou a příjemnou grafiku. Je velmi chytlavá a když ji začnete hrát, je pravděpodobné, že vás okamžitě zaujme a už nebudete moci odtrhnout oči od obrazovky.