Minutové rituály s léčivými kameny k objevení kreativity, jasnosti a lásky

Ostatní

Kreativita nám prospívá ve všech oblastech života. Ať už se to týká práce, vztahů, umělecké praxe nebo čehokoliv jiného. Použití krystalového léčení vám otevře cestu k vaší nápaditosti, což vám umožní cítit se celkově inspirovanější a originálnější.

Jaké kameny používat k posílení kreativity?

Nejsilnějším kamenem je karneol, který vyvolává vysoce kreativní energii vaší sakrální čakry. Karneol pomáhá probudit vaši kreativní stránku a vnést tuto představivost do všech oblastí vašeho života.

Jak na to?

Držte svůj karneol v rukou a řekněte nahlas: „Jsem kreativní.“ Je úžasné, jakou váhu dokážou mít jen slova. Zesilte tuto mantru prostřednictvím svého krystalu.

Rituál jasnosti

Všichni toho máme tolik, že někdy může být těžké vůbec identifikovat, co chceme – natož vědět, jak to získat.

Čirý křemen je perfektní pro čistotu, protože je sám o sobě křišťálově neposkvrněný kámen. Dává jasnou mysl, kterou potřebujete k tomu, abyste věděli, čeho chcete v životě dosáhnout.

Meditujte se svým křemenným kamenem jednu minutu. Více o kamenech na https://www.magieprirody.cz/

Rituál lásky

Kdo by nechtěl ve svém životě o trochu více lásky a romantiky? Jenže, jak toho docílit? Pomocí jemného růžového křemene se můžete spojit s energií vaší srdeční čakry. Je spojena se soucity, pomáhá projevovat lásku k sobě a všem ostatním v životě.

Růžový křemen neboli růženín, je se svým jemným růžovým odstínem a láskyplnou atmosférou, dokonalým kamenem pro milostné rituály. Růžový křemen je kámen bezpodmínečné lásky. Práce s ním vám otevírá veškerou lásku kolem vás – od přátel a rodiny až po partnery a dokonce i sebelásku.

Minutový rituál

Položte si růžový křemen na jednu minutu na své srdce, abyste se spojili s energií lásky. Využijte tento stejný čas také k tomu, abyste se naučili znát vlastní sebelásku. Když objevíte svou vnitřní krásu, začnete uvnitř zářit a přitáhnete si to samé i od jiných lidí zvenčí.