Nástroj pro monitorování obsahu webů, které vás zajímají

Ostatní

Snad každý se o něco zajímá, někdo rád vaří, někdo rád rybaří, vyrábí něco v dílně, vylepšuje dům, sleduje bulvár, zajímá se o sport nebo třeba o dění ve světě. Když se zajímáte o více věcí, znamená to sledovat větší množství webů, abyste shlédli vše důležité. Každý web informuje o trochu jiných věcech a tak často sledujeme více webů s kutilskými tipy nebo více webů o sportu, abychom o nic důležitého nepřišli.

Vše důležité na jednom místě

Naštěstí se objevil šikovný portál https://www.cerstvezpravy.cz/, který dokáže sledovat obsah všech kvalitních českých webů najednou. Tento obsah přehledně a stručně zobrazuje ve formě titulků. Vy můžete sledovat desítky zdrojů na jednom místě a přečíst si titulky všech článků, které v daný den vyšly. Když vás nějaký titulek zaujme, kliknete na něj a dostanete se na celý článek. Jelikož každého zajímá něco jiného, web je rozdělený tématicky podle kategorií, od zpravodajství až po sport, bulvár, ekonomiku a další. V sekci se zpravodajstvím najdete všechny články, které vyšly na důležitých zpravodajských webech, to samé s ostatními sekcemi.

Používání webu Cerstvezpravy.cz znamená dozvědět se mnohem více informací. Proč navštěvovat jen jeden web, když zde uvidíte obsah všech webů, stihnete si tak za kratší dobu přečíst více článků. Aby bylo procházení obsahu ještě příjemnější, můžete si jednotlivé zdroje přidávat do oblíbených. Na webu máte svojí vlastní sekci „Moje“, kde se vám budou zobrazovat články ze všech webů, které označíte jako oblíbené. Navíc si můžete informace o nových článcích nechat zasílat na email. Web je pro každého zdarma a můžete s ním mít mnohem větší přehled. Nejvíce ho ocení ti, kteří mají každý den jen málo času a chtějí se během krátké chvíle dostat k těm nejdůležitějším článkům. Navštivte Cerstvezpravy.cz a zajistěte si více zajímavých informací.