Pro svoji dovolenou si zajistěte pronájem domu v Itálii

Ostatní

Itálie je země, která každoročně láká k návštěvě velké množství turistů. Jsou to její nedocenitelné památky, nádherná přírodní krajina, čisté a dokonale vybavené pláže. Na své si však přijdou i milovníci vysokohorské turistiky nebo cyklovýletů. Nádherná je však i zimní dovolená v Itálii. Tady si země připravila velké množství upravených sjezdovek i běžkařských tratí. Pro svůj pobyt si můžete zarezervovat pronájem domu nebo jiné nemovitosti v Itálii.

ItalicaRentals – dovolená snů

ItalicaRentals je portál, který nabízí italské nemovitosti k pronájmu. Vyberete si dům z nabídky cz.italicarentals.com, který si zarezervujete pro svůj vybraný termín dovolené. Vybírat můžete domy v různých podobách, cenových kategoriích, různě vybavené. Pronájmem domu si zajistíte klid a soukromí. Pronájem domu je vhodnou volbou pro páry, rodiny s malými dětmi, ale třeba i na soukromé oslavy nebo firemní akce. Nabízejí totiž dostatek prostoru pro všechny.

ItalicaRentals nabízí rekreační domy, apartmány nebo vily především v oblasti Toskánska, ale naleznete zde nemovitosti k pronájmu i v jiných částech Itálie. Zarezervovat si tak můžete vilku ve vnitrozemí, luxusní prázdninovou vilu nebo prázdninový dům. Vše splňuje požadavky vysokých standardů.

Komplexní služby portálu

Portál nabízí pronájem. Samozřejmostí je servis pro klienty po celou dobu pobytu. Ten zaručuje nepřetržitou pomoc během pobytu. Využít můžete turistického průvodce, pokud chcete poznat nová města nebo objevovat skrytá tajemství, kterých má Itálie velké množství. K dispozici je i šéfkuchař, který vám umožní ochutnat speciality místa, kde budete trávit svoji dovolenou. Portál však nabízí i některé zajímavé kurzy, které obohatí vaši dovolenou. Naučte se vyrábět tradiční italské těstoviny nebo si vyzkoušíte jaké to je, sklízet olivy, které se pěstují po celé Itálii.