Profesionální servis notebooků

Ostatní

Počítače se staly nedílnou součástí našich životů, stejně tak notebooky, čili přenosné počítače. Výhoda notebooků spočívá v jejich nízké hmotnosti, což umožňuje využívat notebooky i v terénu, na cestách nebo k jejich přenášení mezi pracovištěm a domovem. Přitom se používají naprosto na stejné účely jako klasické stolní počítače.

Kdy je dobré předat notebook servisu?

Častým používáním může docházet k nejrůznějším závadám. Buď přístroj nelze zapnout, nebo se po zapnutí náhle zcela samovolně vypne. Také mohou nastat potíže s připojením k internetu. Častou nepříjemností je, že se na obrazovce začnou objevovat různá chybová hlášení, nebo notebook odmítá komunikovat například s tiskárnou nebo s jinými zařízeními. Pokud se některá z těchto závad u vašeho notebooku začne projevovat, nemusíte přístroj hned zatracovat, neboť brno servis notebooku dokáže vše opravit a vrátit notebooku jeho dřívější výkon. Služeb tohoto servisu mohou využívat majitelé notebooků všech značek nejen z Brna a blízkého okolí.

Co všechno servis nabízí?

Nejprve provede diagnostiku notebooku, a to zdarma a na počkání. Pokud je třeba něco opravit, jsou veškeré opravy prováděny v co možná nejkratších termínech. Servis odstraňuje jak mechanické, tak hardwarové i softwarové závady. K častým opravám patří výměny vadných dílů či napájecího konektoru, instalace a konfigurace operačních systémů, nebo upgrade počítačů a notebooků pro zvýšení jejich výkonu. Běžně ntb brno servis čistí počítače a notebooky od prachu a nečistot, nebo odstraňuje viry a jiný malware.

Další časté problémy

Počítače a notebooky podléhají časem opotřebení stejně jako jakékoliv jiné přístroje denní potřeby. Zákazníci se na brněnský servis počítačů a notebooků nejčastěji obracejí s požadavkem na výměnu vadných displejů, klávesnic a pantů. Dalšími častými úkony, se kterými má ntb servis brno bohaté zkušenosti, jsou výměna grafických karet, ošetření procesorů termopastou či výměna zdrojů v počítači. Ntb servis brno, který najdete v Hybešově ulici pod názvem FopaNET -Martin Podloucký, nabízí také konzultace problémů s výpočetní technikou nejen při osobní návštěvě zákazníka přímo v servisu, ale i na dálku.