Využijte reklamní plachty pro své podnikání, dosáhnete efektivní reklamy

Ostatní

Poutavé jsou billboardy a reklamní plachty na veřejných komunikacích, místech, kde je vysoká frekvence lidí. Kromě kvality propagačního obsahu je pro jeho účinnost důležitý také materiál použitý na billboardu nebo reklamní plachtě. Důvodem, proč většina společností a organizací používá plachty při šíření informací nebo pro reklamní účely, je ten, že tento druh reklamy nabízí mnoho výhod.

Reklamní plachty jsou cenově dostupné

Přestože si velké společnosti mohou dovolit LED a televizní reklamy, stále využívají reklamní plachty, protože jsou o hodně levnější. Jsou téměř stejně efektivní jako dva předchozí způsoby propagace nebo reklamy. Ve skutečnosti je cena LED billboardu nebo televizní reklamy někdy třikrát vyšší než náklady na plachty nebo billboardy.

Reklamní plachty spolehlivě odolávají povětrnostním vlivům

Reklamní plachty se vyrábí z kvalitního vyztuženého polyesteru, materiál odolávající mrazu, sněhu i prudkému slunci. Zobrazení na reklamní plachtě může vydržet až deset let.

Reklamní plachty můžete mít v různých velikostech

LED billboardy jsou velmi nákladné, zejména ty velké. Totéž s televizní reklamou: pokud překročíte konkrétní počet sekund, budete muset zaplatit více. Reklamní plachty mohou být lidem na očích po mnohem delší dobu, za mnohem levnější sazbu. Ačkoli budete muset zaplatit více za reklamní prostor, celkové náklady přijdou mnohem levněji, protože plachty jsou velmi dostupné.

Reklamní plachty lze využít i k jiným účelům

Plachty lze samozřejmě znovu použít po skončení propagačního období. Plachtu lze použít jako ochranu nábytku při rekonstrukci nebo ji můžete použít jako podložku pro piknik. Existuje mnoho způsobů, jak je můžete znovu použít, protože plachty jsou velmi funkční a přizpůsobivé.

Kam pro kvalitní reklamní plachtu

E-abctiskarna.cz je web, kde objevíte nejen velký výběr možností zhotovení reklamních plachet, ale také vizitek, katalogů, letáků. Lepící pásky s potiskem patří mezi méně standardní produkty společnosti.