Hledáte populární ochranné nebo designové doplňky pro zařízení Apple? Pak jste na správném místě!

Ostatní

Společnost Apple se dokázala v průběhu let vypracovat bezesporu na jednu z těch nejlepších možných společností na trhu s osobní elektronikou. Nejde jenom o mobily jako takové, ale také o celou řadu dalších chytrých technologií.

Tablety, notebooky, hodinky, sluchátka i reproduktory a mnohé další. To všechno společnost Apple denně prodává svým klientům a víceméně každoročně uvádí na trh nové a nové verze staronových výrobků. Mimo toho ale nabízí i velice zajímavé množství doplňků, kterými můžete vylepšit nebo ochránit vaše oblíbené zařízení Apple.

Airpods je vždy lepší někam schovat

Určitě znáte také vy ten problém, který řeší víceméně každý uživatel chytrých technologií. Chcete si poslechnout nerušeně svoji oblíbenou muziku nebo film… ale sluchátka jsou v nedohledu. Pochopitelně je potom časem prozradí dlouhá šňůra. Ta ale v případě Apple Airpods zcela chybí, jedná se o bezdrátová sluchátka.

Ačkoliv v základní sadě vždy dostanete klasické pouzdro, tak vám nemusí automaticky sednou do noty. Další možností je koupit vlastní pouzdro Apple Airpods Pro, které tentokrát můžete vybírat v celé řadě motivů.

Stejné hodinky, jiný řemen

Další z velice populárních výrobků jsou Apple Watch. V tomhle případě často dochází k tomu, že se uživatelům začnou hodinky postupně okoukávat. Někteří to mohou řešit výběrem odlišných motivů displeje, ale rozhodně to neznamená, že hodinky dostanou zcela jiný look. Vedle toho se také může stát, že si jednoduše porušíte řemínek pro Apple Watch. V takovém případě jsou vám k dispozici designové řemínky Apple Watch, mezi kterými si zajisté dokáže vybrat opravdu každý.

Mějte svůj iPhone v neustálém bezpečí

Pochopitelně jsou vlajkovou lodí společnost Apple přímo telefony iPhone, které jej proslavili hlavně v Evropě. Jenže telefon je zároveň velice inteligentní a šikovnou hračkou, která má nepříjemnou tendenci se porušit při kontaktu se svým okolím. Řešením vám mohou být speciální pouzdra Apple, která jsou s dokonalou přesností vyráběna pro jednotlivé produkty společnosti Apple. Potřebujete tak kryt na své hodinky, tablet, mobil nebo sluchátka? Vše lze jednoduše zařídit!