Sledujte zvěř i zloděje s pomocí kvalitní fotopasti

Ostatní

Fotopasti jsou v současné době fenoménem. V rukou přírodovědců, myslivců nebo třeba ochránců přírody se stávají mocným nástrojem, jak skvěle monitorovat divoká zvířata ve volné přírodě. Výskyt mnoha vzácných druhů zvířat byl prokázán právě s pomocí fotopasti. Ještě větší využití má jako nástroj pro ochranu majetku. Ne kamery, ale fotopasti vévodí mezi všemi bezpečnostními prvky. Že jste si ještě fotopasti na pozemku nikoho nevšimli? Právě v tom je jejich kouzlo, mohou monitorovat váš majetek a víte o nich jenom vy.

Vsaďte na kvalitní fotopasti

Na trhu je mnoho fotopastí, ale vždy se vyplatí jít za kvalitou a zvolit fotopasti Bunaty. Jedná se o jedny z nejlepších fotopastí na trhu, umožní vám snadno monitorovat pozemek. Jde o malá maskovaná zařízení, která stačí umístit na strom, aby střežila váš pozemek. Když na pozemek vnikne jakýkoliv člověk nebo zvíře, fotopast ho okamžitě zaznamená na video nebo ho vyfotí, podle toho, co si zvolíte. Je nemožné fotopasti uniknout, disponuje totiž citlivým PIR čidlem, které reaguje na každý tepelný pohyb. Nastavíte si, kdy má být fotopast aktivní a v tu dobu ji nic neunikne. Každá fotopasti Bunaty má neviditelný noční přísvit a dokonce i v nočních hodinách pořídí kvalitní snímky, aniž by si vetřelec všiml, že ho fotopast vůbec fotí.

Fotopasti jsou stavěné na to, aby dokázaly sloužit ve venkovních podmínkách po celý rok, bez ohledu na počasí a teplotu. Jelikož jsou na baterie, můžete je umístit prakticky kamkoliv, ať už na zahradu nebo třeba do volné přírody. Snímky si můžete prohlížet na displeji fotopasti nebo třeba na počítači. Pokud máte fotopast k ochraně majetku, vyplatí si připlatit si za GSM fotopast, taková fotopast vám bude pořízené snímky okamžitě zasílat přímo na váš telefon nebo do mailu. Fotopasti nejsou drahé a získáte s nimi důležitý bezpečnostní prvek na váš pozemek.